chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців дитячого поетичного конкурсу «Надія»

Дата події:20 грудня 2011 о 14:00
Місце події:Музей Лесі Українки (м.Київ, вул. Саксаганського 97)
Більше про подію:

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко відвідає фінальний тур дитячого поетичного конкурсу «Надія», який проходить за підтримки Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» та видавництва «Веселка».

Конкурс «Надія» був заснований Музеєм видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Мирного, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького у 2001 році, до 130-літнього ювілею від дня народження Лесі Українки.
До участі в конкурсі запрошуються учні шкіл, гімназій, ліцеїв, вищих навчальних закладів Києва та передмістя за трьома віковими категоріями – 6-10, 11-14 та 15-18 років. Тематика поезій – вільна. На конкурс приймалися вірші, уривки з поем, переклади поезій класиків світової літератури, байки, есе.

До складу журі конкурсу «Надія» цього року увійшли – Микола Томенко, Василь Степаненко, Ірина Бойко, Борис Чіп, Наталія Терехова.

Під час поетичного вечора звучатимуть кращі твори переможців та фіналістів конкурсу у виконанні авторів. Фонд «Рідна країна» спільно з видавництвом «Веселка» відзначать переможців призами та подарунками. Подарункові аудіодиски для навчальних закладів надає магазин «Наш формат», солодощі для фіналістів та лауреатів конкурсу — «КМБФ «Фудбенк».

Вхід вільний.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути