chrome firefox opera safari iexplorer

Перший фестиваль губної гармоніки

Дата події:17 квітня 2011 о 21:00
Місце події:Київ, клуб «44» (вул. Хрещатик, 44)
Більше про подію:

У клубі «44» 17 квітня відбудеться подія, аналогів якому в Україні ще не було — Перший Фестиваль губної гармоніки.

У програмі фестивалю заплановано виступ «Bullet Blues Band» (колектив з Дніпропетровська, на губній гармоніці в якому грає Костянтин Колесніченко), «Slow Roll» (київський колектив з Ігорем Гурським на губній гармоніці) і «Landcruisers» (група з Києва, Макс Таврійський на губній гармоніці).

Публіка зможе вдосталь насолодитися виступом Бартоша Ленчітского, одного з кращих і найбільш затребуваних гармоністів Європи. Він виступав у багатьох країнах Європи і Америки. Його надзвичайна музикальність і віртуозність припала до смаку Говарду Леві й Жан-Жаку Мільто, а також іншим відомим гармоніста світу. 

Звання кращого губного гармоніста Польщі Бартош утримує протягом 5 років. Його вважають всебічним сесійним музикантом, який вільно почуває себе в будь-якому музичному стилі.

Джерело: primetour.ua

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути