chrome firefox opera safari iexplorer

Перший фестиваль губної гармоніки

Дата події:17 квітня 2011 о 21:00
Місце події:Київ, клуб «44» (вул. Хрещатик, 44)
Більше про подію:

У клубі «44» 17 квітня відбудеться подія, аналогів якому в Україні ще не було — Перший Фестиваль губної гармоніки.

У програмі фестивалю заплановано виступ «Bullet Blues Band» (колектив з Дніпропетровська, на губній гармоніці в якому грає Костянтин Колесніченко), «Slow Roll» (київський колектив з Ігорем Гурським на губній гармоніці) і «Landcruisers» (група з Києва, Макс Таврійський на губній гармоніці).

Публіка зможе вдосталь насолодитися виступом Бартоша Ленчітского, одного з кращих і найбільш затребуваних гармоністів Європи. Він виступав у багатьох країнах Європи і Америки. Його надзвичайна музикальність і віртуозність припала до смаку Говарду Леві й Жан-Жаку Мільто, а також іншим відомим гармоніста світу. 

Звання кращого губного гармоніста Польщі Бартош утримує протягом 5 років. Його вважають всебічним сесійним музикантом, який вільно почуває себе в будь-якому музичному стилі.

Джерело: primetour.ua

1 березня

Інші дати
Народився Борислав Брондуков
(1938, с.Дубава, Київська область – 2004) – український актор. Зіграв в кінострічках «Афоня», «Зелений фургон», «Камінний хрест», «Міміно» та багато інших.
Розгорнути
1977 р. в Києві відкритий пам'ятник Григорію Сковороді
«Чесноти у повному розумінні – це ті, господарем яких є сам сущий, або бог. Такі6 віра, надія і найвеличніша з усіх і безкінечна любов. Бо сам бог називається любов’ю. Всі вони без кінця творять». (Григорій Сковорода)
Розгорнути