chrome firefox opera safari iexplorer

Персональна виставка Лариси Кадочникової «Світ моїх марень і мрій»

Дата події:16 грудня 2011 р. - 15 січня 2012 р.
Місце події:галерея «АтрибутЪ» м. Київ (вул. Шовковична, 30 б)
Більше про подію:

В галереї «АтрибутЪ» у Києві триває персональна виставка живопису і графіки лауреата Шевченківської премії, народної артистки України і Росії Лариси Кадочникової «Світ моїх марень і мрій».

Значна частина картин, виставляються майстринею вперше, а після закінчення виставки, будуть відправлені нею назавжди до Москви.

Йдеться насамперед про інтимно-поетичний цикл картин акторки-художниці який раніше доводилося бачити лише вузькому колу її найближчих друзів.

Ретроспектива представлених на виставці робіт Лариси Кадочнікової відображає різні періоди творчої діяльності корифейки театру і кіно – від початку 70-х років минулого століття до сьогодення. Все, що свого часу не вдалося передати через кіно- та театральні ролі, було «продовжено» у сновидіннях та найшло своє відображення в «…СВІТІ ЇЇ МАРЕНЬ і МРІЙ».

Представлена експозиція відкриває маловідомі грані її таланту, повертає нас до часів зародження вітчизняного поетичного кіно, нагадує нам про її друзів: Сергія Параджанова, Юрія Ілієнка, Івана Миколайчука, В’ячеслава Тихонова… Всіх тих, з якими вона була біля витоків цього неперевершеного мистецького жанру.

На урочистому відкритті виставки 15 грудня привітати Ларису Валентинівну прийшли десятки її друзів: Остап Ступка, Володимир Горянський, Ганна Герман, Лариса Скорик, Роман Балаян, Тарас Чорновіл та багато інших.

Виставка триватиме до 15 січня 2012 року.

Інформація та фото надані галереєю «АтрибутЪ»

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути