chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві показують персональну виставку Лариси Кадочникової

21 грудня 2011 о 22:06

В галереї «АтрибутЪ» у Києві триває персональна виставка живопису і графіки лауреата Шевченківської премії, народної артистки України і Росії Лариси Кадочникової «Світ моїх марень і мрій».

Значна частина картин, виставляються майстринею вперше, а після закінчення виставки, будуть відправлені нею назавжди до Москви.

Йдеться насамперед про інтимно-поетичний цикл картин акторки-художниці який раніше доводилося бачити лише вузькому колу її найближчих друзів.

Ретроспектива представлених на виставці робіт Лариси Кадочнікової відображає різні періоди творчої діяльності корифейки театру і кіно – від початку 70-х років минулого століття до сьогодення. Все, що свого часу не вдалося передати через кіно- та театральні ролі, було «продовжено» у сновидіннях та найшло своє відображення в «…СВІТІ ЇЇ МАРЕНЬ і МРІЙ».

Представлена експозиція відкриває маловідомі грані її таланту, повертає нас до часів зародження вітчизняного поетичного кіно, нагадує нам про її друзів: Сергія Параджанова, Юрія Ілієнка, Івана Миколайчука, В’ячеслава Тихонова… Всіх тих, з якими вона була біля витоків цього неперевершеного мистецького жанру.

На урочистому відкритті виставки 15 грудня привітати Ларису Валентинівну прийшли десятки її друзів: Остап Ступка, Володимир Горянський, Ганна Герман, Лариса Скорик, Роман Балаян, Тарас Чорновіл та багато інших.

Виставка триватиме до 15 січня 2012 року.

Інформація та фото надані галереєю «АтрибутЪ»

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути