chrome firefox opera safari iexplorer

"Start fine art! " – експеримент у рамках академізму

Дата події:9-20 вересня 2011 р.
Місце події:Мистецький простір 365, Костянтинівська 6312
Більше про подію:

Ми започаткували проект, котрий дає змогу експериментувати при роботі з класичними постановками.

Мало того, що ми самі шукаємо нове бачення цих завдань через використання великої кількості матеріалів, синтезуючи стилі, технічно пробуючи зобразити об’єкти саме так, як ми їх бачимо (не в срібному штриху), але ми ще й запрошуємо друзів і знайомих, а також однодумців, приєднатися до нашого дійства. Це є своєрідний обмін енергіями між людьми, котрі бояться почати малювати, щоб в них не вийшло «неправильно» і тими, хто вже забув все, окрім «правильно».

Ми сподіваємось знову заразитись магічним відчуттям пензля, фарби і кольору, які давно перейшли в нашу буденність і не викликають такого захвату.

Яковина Іванна-Катерина

Останній проект літа. Перша виставка осені.

Виставка-відпочинок. Виставка відпочинок від академії і академізму.

Найкращий відпочинок — це зміна обстановки. Протягом літа група художників працювала (відпочивала) над серією академічних постановок, зміна відбулась у підході до роботи, використанні максимуму матеріалів та експериментів. Брали участь як професійні художники, так і ті хто просто давно хотів малювати. В результаті чого відбувся синтез конструктивно базового підходу до роботи від професійних художників, та легкого і безтурботного від бажаючих.

Довготелес Андрій

Серія складається з семи завдань, які академісти звикли бачити протягом років.
А саме: натюрморт, екорше, чоловічий портрет, жіночий портрет, парна постановка, пленер, композиція на задану тему.

В рамках виставки відбудуться майстер класи досвідчених вільних художників та художників академістів — Шаповаленко Михайла Вікторовича, Олега Васильовича Петренко-Заневського та художників, що захочуть підтримати молоді талановиті ідеї.

У проекті вже взяли участь:
Антон Єкле, Антон Ільчук, Даніела Гуті, Довготелес Андрій, Вадим Довготелес, Кірічек Віка, Лена Ребрик, Макаренко Богдан, Марина Петровська, Марія Голуб, Маша Кудрик, Мельник Женя, Міша Алексеенко, Надя Ковальчук, Олексій Тихановський, Олена Шпілевська, Яковина Іванна-Катерина, Яна Червінська

В день відкриття музика від SIMPLERROR

Відкриття о 19:00

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі