chrome firefox opera safari iexplorer

Творчий вечір сучасного філософа та письменника Петра Кралюка

Дата події:03 квітня 2012 о 19:00
Місце події: Рівненський академічний український музично-драматичний театр (велика зала)
Більше про подію:

Третього квітня у м. Рівне відбудеться творчий вечір сучасного філософа та письменника, професора Острозької академії Петра Кралюка.

Поряд з активною творчою діяльністю доктор філософських наук, член Національної спілки письменників України Петро Кралюк успішно працює на посаді першого проректора Національного університету «Острозька академія».

Петро Михайлович відомий як автор низки наукових праць з історії, філософії, релігієзнавства, політології, літературознавства, монографічних досліджень та художніх творів, особливістю яких є грунтівський постмодернізм.

Нагадаємо, що з-під його пера побачили світ твори «Білі плями в історії української філософії» (2007), «Мелетій Смотрицький і українське духовно-культурне відродження кінця ХVІ – початку ХVІІ ст.» ( 2007), «Діоптра» (2007), «Новий апокриф» (2008), «Реліквія» (2010), «Шестиднев або Корона дому Острозьких» (2010), «Княжими шляхами Волині. Віднайдення раю» (2010), «Блага вість од княгині Жеславської. Історія Пересопницького Євангелія» (2011), «Сильні та одинокі» (2011), «Ян Лятос: ренесансна філософія та наука на українських землях» (2011) та ін.

У програмі вечора відбудеться презентація найвідоміших творів Петра Кралюка, а також енциклопедичного видання для інтелектуалів «Острозька академія XVІ-XVIІ ст.».

Гості матимуть можливість задати письменникові питання та обговорити соціокультурні проблеми сучасності.

Запрошуються усі охочі!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (03654) 2-34-96, відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» або за електронною адресою: press@oa.edu.ua

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути