chrome firefox opera safari iexplorer

Творчий вечір сучасного філософа та письменника Петра Кралюка

Дата події:03 квітня 2012 о 19:00
Місце події: Рівненський академічний український музично-драматичний театр (велика зала)
Більше про подію:

Третього квітня у м. Рівне відбудеться творчий вечір сучасного філософа та письменника, професора Острозької академії Петра Кралюка.

Поряд з активною творчою діяльністю доктор філософських наук, член Національної спілки письменників України Петро Кралюк успішно працює на посаді першого проректора Національного університету «Острозька академія».

Петро Михайлович відомий як автор низки наукових праць з історії, філософії, релігієзнавства, політології, літературознавства, монографічних досліджень та художніх творів, особливістю яких є грунтівський постмодернізм.

Нагадаємо, що з-під його пера побачили світ твори «Білі плями в історії української філософії» (2007), «Мелетій Смотрицький і українське духовно-культурне відродження кінця ХVІ – початку ХVІІ ст.» ( 2007), «Діоптра» (2007), «Новий апокриф» (2008), «Реліквія» (2010), «Шестиднев або Корона дому Острозьких» (2010), «Княжими шляхами Волині. Віднайдення раю» (2010), «Блага вість од княгині Жеславської. Історія Пересопницького Євангелія» (2011), «Сильні та одинокі» (2011), «Ян Лятос: ренесансна філософія та наука на українських землях» (2011) та ін.

У програмі вечора відбудеться презентація найвідоміших творів Петра Кралюка, а також енциклопедичного видання для інтелектуалів «Острозька академія XVІ-XVIІ ст.».

Гості матимуть можливість задати письменникові питання та обговорити соціокультурні проблеми сучасності.

Запрошуються усі охочі!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (03654) 2-34-96, відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» або за електронною адресою: press@oa.edu.ua

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути