chrome firefox opera safari iexplorer

Творчий вечір сучасного філософа та письменника Петра Кралюка

Дата події:03 квітня 2012 о 19:00
Місце події: Рівненський академічний український музично-драматичний театр (велика зала)
Більше про подію:

Третього квітня у м. Рівне відбудеться творчий вечір сучасного філософа та письменника, професора Острозької академії Петра Кралюка.

Поряд з активною творчою діяльністю доктор філософських наук, член Національної спілки письменників України Петро Кралюк успішно працює на посаді першого проректора Національного університету «Острозька академія».

Петро Михайлович відомий як автор низки наукових праць з історії, філософії, релігієзнавства, політології, літературознавства, монографічних досліджень та художніх творів, особливістю яких є грунтівський постмодернізм.

Нагадаємо, що з-під його пера побачили світ твори «Білі плями в історії української філософії» (2007), «Мелетій Смотрицький і українське духовно-культурне відродження кінця ХVІ – початку ХVІІ ст.» ( 2007), «Діоптра» (2007), «Новий апокриф» (2008), «Реліквія» (2010), «Шестиднев або Корона дому Острозьких» (2010), «Княжими шляхами Волині. Віднайдення раю» (2010), «Блага вість од княгині Жеславської. Історія Пересопницького Євангелія» (2011), «Сильні та одинокі» (2011), «Ян Лятос: ренесансна філософія та наука на українських землях» (2011) та ін.

У програмі вечора відбудеться презентація найвідоміших творів Петра Кралюка, а також енциклопедичного видання для інтелектуалів «Острозька академія XVІ-XVIІ ст.».

Гості матимуть можливість задати письменникові питання та обговорити соціокультурні проблеми сучасності.

Запрошуються усі охочі!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (03654) 2-34-96, відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» або за електронною адресою: press@oa.edu.ua

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі