chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття V Великого скульптурного салону

Дата події:17 лютого 2011
Місце події:Київ, Мистецький арсенал
Більше про подію:

Цього року Великий скульптурний салон вперше в Україні представить сенсаційну колекцію — повне зібрання шедеврів пластики майстра французького імпресіонізму Едгара Дега (1834 — 1917).

У «Мистецькому арсеналі» експонуватиметься 74 бронзових скульптури Едгара Дега, відтворених із збережених воскових фігур та виконаних на замовлення спадкоємців майстра після його смерті у знаменитій ливарній майстерні Вальзуані (Франція).

Окрасою експозиції стане одна з найвідоміших у світі скульптур — «Юна танцівниця». Це єдина скульптура, яку художник експонував за життя.

Пластичні етюди Дега найповніше виражають творчий настрій художника у той період, коли він почав стрімко втрачати зір. У своїх скульптурах Дега залишається вірним головним мотивам своєї творчості — майстра завжди надихали витончені образи танцівниць, купальниць, граційні фігури коней. Покладаючись на чуття, Дега домагався виразної передачі миттєвого руху, гостроти і несподіванки пози, зберігаючи при цьому пластичну цілісність і конструктивність фігури.

Великий скульптурний салон 2011 представить твори також 40 провідних українських майстрів скульптури, які своїми колекціями презентуватимуть тенденції сучасної української пластики.

Салон-2011 буде відкрито для відвідування з 18 лютого по 13 березня щодня з 11:00 до 20:00. Вартість квитків — 40 грн., пільгова вартість — 20 грн.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі