chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Ми — бойчуківці»

Дата події:25 лютого-16 березня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва (м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Не пропустіть другий блок виставки «Ми – бойчуківці!» з 25 лютого по 16 березня 2013 року!

Весна вже не за горами… А в передчутті 8 Березня жіноцтву так хочеться потішити себе красивими подарунками! Центр Української Культури та Мистецтва підготував сюрприз для жінок та закоханих в них чоловіків — другий блок виставки «Ми – Бойчуківці!»

На виставці будуть представлені вишиті панно, художній текстиль, костюм, головні убори, промисловий дизайн — роботи студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Головний акцент виставки – вишивальне мистецтво. Напрямок сучасної вишивки стрімко розвивається і збагачується новими експериментальними підходами та застосуванням студентами авторських технік виконання.

Відкриття виставки – 25 лютого о 16:00. Вхід – вільний!

Під час виставки:
— Конкурс на наймилішу серцю студентську роботу;
— 28 лютого 2013 року — День Відкритих Дверей. Початок – о 16:00;
— Майстер-класи для дітей та дорослих, які проведуть найкращі студенти-бойчуківці:
«Чарівна пастель» «Основи вишивки» «Як стати художником за 1.5 години».
Попередній запис на майстер-класи – обов’язковий, за № тел. (044) 425-12-64.

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відеоматеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів — звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути