chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Ми — бойчуківці»

Дата події:25 лютого-16 березня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва (м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Не пропустіть другий блок виставки «Ми – бойчуківці!» з 25 лютого по 16 березня 2013 року!

Весна вже не за горами… А в передчутті 8 Березня жіноцтву так хочеться потішити себе красивими подарунками! Центр Української Культури та Мистецтва підготував сюрприз для жінок та закоханих в них чоловіків — другий блок виставки «Ми – Бойчуківці!»

На виставці будуть представлені вишиті панно, художній текстиль, костюм, головні убори, промисловий дизайн — роботи студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Головний акцент виставки – вишивальне мистецтво. Напрямок сучасної вишивки стрімко розвивається і збагачується новими експериментальними підходами та застосуванням студентами авторських технік виконання.

Відкриття виставки – 25 лютого о 16:00. Вхід – вільний!

Під час виставки:
— Конкурс на наймилішу серцю студентську роботу;
— 28 лютого 2013 року — День Відкритих Дверей. Початок – о 16:00;
— Майстер-класи для дітей та дорослих, які проведуть найкращі студенти-бойчуківці:
«Чарівна пастель» «Основи вишивки» «Як стати художником за 1.5 години».
Попередній запис на майстер-класи – обов’язковий, за № тел. (044) 425-12-64.

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відеоматеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів — звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі