chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «ВЕЧІР-РАНОК» (Живопис)

Дата події:21 жовтня-8 листопада 2014 р.
Місце події: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б. Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.
Більше про подію:

Проект молодих полтавських художників Олексія Іванюка та Наталії Корф-Іванюк вкотре засвідчує тяглість родинної традиції, а в перспективі, можливо, народження мистецької династії.

Вона – Вечір. Він – Ранок.

Образи вечора й ранку Наталії та Олексія не антиподи. Вони тісно переплелися в єдиному темпоральному коловороті. Навіть палітра, основний інструмент, не дає нам підказок, бо фарби неначе перетікають із полотна одного автора на полотно іншого, набуваючи надзвичайно тонких нюансів. Глядач бачить, як грань між днем і ніччю розмивається, немає протистояння світла й темряви, а є гармонія взаємодії.

Для неї головне в творчому процесі – це образ. «Цікаво брати за основу просту річ, що у процесі перетворюється на живу істоту, яка дихає, відчуває, живе...»

Для нього – відчуття від побаченого. Трансформуючи, пропускаючи його через своє бачення. «Пейзаж для мене – наче жива субстанція, котра доносить до мене свої емоції. Надихає. Бентежить. Захоплює».

У неї – переважають сюжетні композиції з близькими й зрозумілими кожному темами людського буття. «Я просто пристрасно люблю свою землю, свою стару хату, матір, бабусю, несу в серці пам'ять про дідуся – все те, можна назвати пам’яттю роду, я вслухаюсь в таємничу музику світу, і перекладаю на мову живопису!» – зазначає Наталія.

У нього – пейзажі у своїй самості. «Я заплющую очі, але пишу із «широко розплющеними». Розумію, що це миттєвість, і через хвилину все зміниться, тому поспішаю, фіксуючи враження від ранкового пейзажу».

Зрештою, сучасний жіночий та чоловічий погляд на одні й ті самі речі задають нового ритму та тональності автентичній темі сільського життя, актуальній для них не тому, що народне сьогодні модно, не тому, що концептуально, чи комерційно, а тому, що це – природна внутрішня потреба подружнього мистецького тандему.

Вони разом збирають досвід дня у вечір і мудрістю ранку бережуть таємницю ночі…

Про авторів

Олексій Іванюк
Народився 1 жовтня 1988 року в місті Пирятин Полтавської області. Закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Член НСХУ.

Наталія Корф-Іванюк
Народилася 16 квітня 1985 року в місті Кременчук.
Закінчила Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Із 2002 року веде активну пленерну та виставкову діяльність. Із 2010 року член Національної спілки художників України. Член правління Полтавської організації НСХУ. Очолює її молодіжний сектор.

Відкриття виставки – 21 жовтня о 18 годині.

Виставка працює по 8 листопада з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка.

Вхід – вільний.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути