chrome firefox opera safari iexplorer

Куп’янський краєзнавчий музей

  • вул. Травня,21
  • 0242-5-51-49
  • З 8 00-17 00
    Перерва з 12 00-12 45
    Вихідні дні-субота, неділя
  • Вартість квитка для дорослих-5 грн., для учнів та студентів - 2 грн., вхід для дітей дошкільного віку та для пенсіонерів вільний
Про музей:

Міський краєзнавчий музей було відкрито в 1972р. Його роботу спрямовано на організаційну, науково-дослідницьку, фондову, експозиційну, просвітницьку, методичну роботу, наукове комплектування фондів. Кількість предметів науково-дослідницького фонду 1078 од.

Протягом року надійшло 102 один. предметів основного фонду.

Проведено 121 екскурсія, а музей відвідало 4100 чол.

Основне джерело надходження музейних предметів — приватні внески мешканці з міста.

Разом зі спеціалістами Харківського художнього та літературного музеїв введемо мову форму роботи — семінар-практикум.

На базі краєзнавчого музею та у співпраці з Малою Академією Наук працює краєзнавчий гурток.

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути