chrome firefox opera safari iexplorer

Меморіальний музей К.Г.Стеценка

  • 08531, Фастівський район, с.Веприк, вул..Стеценка, 1
  • (045 65) 4-54-24
  • щодня, крім суботи і неділі з 9.00 до 17.00
  • Пільгове відвідування: Всі види пільгових категорій
Про музей:

Меморіальний музей К.Г.Стеценка було відкрито в травні 1982р. до 100-річчя від дня народження.

Експозиція музею представлено в шести кімнатах та оформлена згідно з творчою діяльністю композитора за такими розділами: диригентсько-хорова справа, концертна, педагогічна та композиторська діяльність.

Слід зазначити що відвідувачі мають змогу, окрім інформації, пов’язаної з життям та творчістю Кирила Стеценка, ознайомитися з історією села, зокрема з такими її сторінками, як Голодомор 1932—1933 рр. період Другої світової війни, як Голодомор 1932—1933 рр., період Другої світової війни, політичні репресії 1931—1944 рр.

У музеї зберігаються також особисті речі композитора: ікони, стіл, підсвічник та інші. В експозиції представлені рідкісні нотні видання композитора, книги про нього відомих письменників та мистецтвознавців, фотографії, портрети діячів культури, пов’язаних з його іменем, родинні фото.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути