chrome firefox opera safari iexplorer

Меморіальний музей К.Г.Стеценка

  • 08531, Фастівський район, с.Веприк, вул..Стеценка, 1
  • (045 65) 4-54-24
  • щодня, крім суботи і неділі з 9.00 до 17.00
  • Пільгове відвідування: Всі види пільгових категорій
Про музей:

Меморіальний музей К.Г.Стеценка було відкрито в травні 1982р. до 100-річчя від дня народження.

Експозиція музею представлено в шести кімнатах та оформлена згідно з творчою діяльністю композитора за такими розділами: диригентсько-хорова справа, концертна, педагогічна та композиторська діяльність.

Слід зазначити що відвідувачі мають змогу, окрім інформації, пов’язаної з життям та творчістю Кирила Стеценка, ознайомитися з історією села, зокрема з такими її сторінками, як Голодомор 1932—1933 рр. період Другої світової війни, як Голодомор 1932—1933 рр., період Другої світової війни, політичні репресії 1931—1944 рр.

У музеї зберігаються також особисті речі композитора: ікони, стіл, підсвічник та інші. В експозиції представлені рідкісні нотні видання композитора, книги про нього відомих письменників та мистецтвознавців, фотографії, портрети діячів культури, пов’язаних з його іменем, родинні фото.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути