chrome firefox opera safari iexplorer

Могилів — Подільський краєзнавчий музей

  • 24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Володимирська,6.
  • (237)6-74-23
  • щоденно з 900-1800, вихідний – понеділок.
Варто побачити: : сарматський котел VІ-VІ ст. до н.е., і унікальні знаряддя побуту Трипільської культури, колекція зброї періоду ХVІ-ХVІІІ ст., козацькі стріли та турецька нарізна рушниця, зброя і спорядження періоду Великої Вітчизняної війни, подільська вишивка та витинанка. Картини Григорія Бронштейна, роботи українських, російських та грузинських майстрів. Великою популярністю у відвідувачів користується колекція мінералів Володимира Петровича Афанасьєва, яка нараховує 1267 примірників унікальних рідкісних каменів – самоцвітів, рудовмісних з’єднань та зооморфних форм.
Про музей:

Краєзнавчий музей у Могилеві-Подільському розмістився в архітектурній пам’ятці – будинку місцевого купця Гальперіна, який був збудований у 1909 р.

Його експозиційна частина представлена у 4-х залах, де до огляду представлені перлини музейної колекції.

8 липня

Інші дати
8 липня відзначають:
  • День родини
  • День рибалки
Розгорнути
Народився Юрій Смолич
(1900, м.Умань, Черкаська область - 1976) –  український письменник. Один з основоположників фантастичної прози в українській літературі («Останній Ейджевуд»). Автор трилогії «Наші тайни», «Дитинство» і «Вісімнадцятилітні», дилогії «Мир хатам, війна палацам» і «Реве та стогне Дніпр широкий».
Розгорнути