chrome firefox opera safari iexplorer

Могилів — Подільський краєзнавчий музей

  • 24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Володимирська,6.
  • (237)6-74-23
  • щоденно з 900-1800, вихідний – понеділок.
Варто побачити: : сарматський котел VІ-VІ ст. до н.е., і унікальні знаряддя побуту Трипільської культури, колекція зброї періоду ХVІ-ХVІІІ ст., козацькі стріли та турецька нарізна рушниця, зброя і спорядження періоду Великої Вітчизняної війни, подільська вишивка та витинанка. Картини Григорія Бронштейна, роботи українських, російських та грузинських майстрів. Великою популярністю у відвідувачів користується колекція мінералів Володимира Петровича Афанасьєва, яка нараховує 1267 примірників унікальних рідкісних каменів – самоцвітів, рудовмісних з’єднань та зооморфних форм.
Про музей:

Краєзнавчий музей у Могилеві-Подільському розмістився в архітектурній пам’ятці – будинку місцевого купця Гальперіна, який був збудований у 1909 р.

Його експозиційна частина представлена у 4-х залах, де до огляду представлені перлини музейної колекції.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути