chrome firefox opera safari iexplorer

Могилів — Подільський краєзнавчий музей

  • 24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Володимирська,6.
  • (237)6-74-23
  • щоденно з 900-1800, вихідний – понеділок.
Варто побачити: : сарматський котел VІ-VІ ст. до н.е., і унікальні знаряддя побуту Трипільської культури, колекція зброї періоду ХVІ-ХVІІІ ст., козацькі стріли та турецька нарізна рушниця, зброя і спорядження періоду Великої Вітчизняної війни, подільська вишивка та витинанка. Картини Григорія Бронштейна, роботи українських, російських та грузинських майстрів. Великою популярністю у відвідувачів користується колекція мінералів Володимира Петровича Афанасьєва, яка нараховує 1267 примірників унікальних рідкісних каменів – самоцвітів, рудовмісних з’єднань та зооморфних форм.
Про музей:

Краєзнавчий музей у Могилеві-Подільському розмістився в архітектурній пам’ятці – будинку місцевого купця Гальперіна, який був збудований у 1909 р.

Його експозиційна частина представлена у 4-х залах, де до огляду представлені перлини музейної колекції.

21 червня

Інші дати
Народився Юрій Кондратюк
(1897, м.Полтава  - 1941 або 1942) – український вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор так званої «траси Кондратюка», якою літали на Місяць космічні кораблі «Аполлон».  
«Коли березневого світанку 1968 року я схвильовано слідкував на мисі Кеннеді за стартом ракети, що повинна була понести корабель „Аполлон-9“ у напрямку до Місяця, я думав про українця Юрія Кондратюка, котрий розрахував цю трасу, по якій повинні були летіти троє наших астронавтів». (Джон Хуболт, інженер НАСА, один з авторів проекту «Аполлон».)
Розгорнути
Народився Микола Закревський
(1805, м.Київ – 1871) - український історик, етнограф, художник, мовознавець і письменник. Автор фундаментальних праць «Нарис історії міста Києва», «Літопис і опис міста Києва».  
Розгорнути

Новини Дивитися всі