chrome firefox opera safari iexplorer

Музей бойової слави м. Сніжного

  • вул. Леніна, 7,
    м. Сніжне.
    Донецька область,
    86500
  • (06256) 5-33-72
Про музей:

Сніжнянці дбайливо бережуть пам'ять про минуле, про людей, які залишили свій слід в історії міста. Цінні матеріали збережені в Сніжнянському музеї бойової слави, відкритому 23 лютого 1968 року.

У першому залі представлені матеріали 1941—1942 років: фото й документи: план «Барбаросса», директиви Верховного Головнокомандувача, документи, які свідчать про підготовку й початок війни гітлерівської Німеччини проти СРСР.
Також представлені матеріали бойових дій Червоної армії влітку й восени 1941 року, про участь сніжнянців у боях за оборону Ленінграда, Одеси, Києва, Севастополя, Москви. Основне місце цього розділу відведено показу збройної боротьби нашого народу на першому етапі Великої Вітчизняної війни.

В другому залі розміщені матеріали, які розкривають тему «Докорінний перелом у ході Великої Вітчизняної війни». Фотографії, документи, речовинні реліквії солдатів, які боролися у цей переломний період. У цьому ж залі розташовані матеріали, які розкривають тему звільнення Донбасу (лютий — березень 1943 р., липень — серпень 1943 р.).

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути