chrome firefox opera safari iexplorer

"ЕтноЛіто: Івана Купала у «Софіївці»

21 вересня 2010 о 11:21

Під час святкування „ЕтноЛіта: Свята Івана Купала у „Софіївці” відбулася знакова для акції „7 чудес України” подія — оголошення та нагородження 21 пам’ятки-претендента на звання „7 чудес України”.
 
07.07.07 р. учасники «ЕтноЛіта» отримали незабутні враження від екскурсії та відпочинку у парку, що розкинувся на площі близько 170 га і який вже більше двохсот років вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю.
 
Журналісти мали змогу побачити дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти, а також стати глядачами святкового дійства за участю Ніни Матвієнко, Ірини Шинкарук, Анжеліки Рудницької, Струнного квартету ім. Б.Лятошинського, Тріо бандуристок оркестру народної та популярної музики та місцевих фольклорних колективів.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути