chrome firefox opera safari iexplorer

Рекорди Андрія Слюсарчука видалили з «Книги рекордів України»

21 листопада 2011 о 14:43
Керiвник «Книги рекордiв України» Iгор Пiдчибiй офiцiйно позбавив Професора Пі Андрія Слюсарчука його рекордів. Раніше в Інтернеті з'явилися новi сенсацiйнi подробицi журналiстського розслiдування: два вiдомi професори так званої «експертної комiсiї» визнали, що не лише не перевiряли здiбностей Слюсарчука, а й узагалi не бачили його «рекорду».

«Я в Інтернетi, на сайтi „Книги рекордiв“, знайшов протокол реєстрацiї цього рекорду. Там справдi є моє прiзвище. Але я офiцiйно заявляю, що не був на тому засiданнi, на тому „експериментi“. I нiякi протоколи не пiдписував. Крiм того, моє прiзвище в протоколi спотворено. Там написано БазЕлевич, а моє прiзвище -  БазИлевич. Якби пiдписував якийсь протокол, то, повiрте, я цю помилку виправив би», — заявив Роман Базилевич, доктор технiчних наук, професор.

Ще один науковець, чиє прiзвище також фiгурує у протоколi фiксацiї рекорду, заперечив свою присутнiсть на «експериментi», який назвали "Рекорд у категорiї «Людина, унiкальнi можливостi».

«Мене запрошували до цiєї комiсiї, i я мав там бути. Але саме на тiй подiї не був, бо мав особистi невiдкладнi справи. Хоча потiм в Інтернетi прочитав, що я нiбито був присутнiй», — повідомив Петро Каленюк, доктор фiзико-математичних наук, професор.

Нагадаємо, 4 листопада Слюсарчук був затриманий у Києві співробітниками спецзагону «Беркут» за звинуваченням у шахрайстві і відразу після цього переправлений у його рідне місто Львів.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути