chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві з'явилося кафе з безкоштовним інтернетом, кавою та чаєм

17 квітня 2012 о 17:10

У Києві з`явилося перше кафе, у якому платять за час. Решта послуг: кава, чай, вай-фай – безкоштовні, повідомив 5-й Канал.

Придумав такий заклад мешканець Москви. Ідея до чоловіка прийшла, коли у ресторані він по-кілька разів замоляв каву. Але не з тієї причини, що вона йому смакувала. А тому, що йому було незручно довго сидіти і нічого не замовляти.

У новоствореному кафе слова «Час — це гроші, а гроші — це час» отримали матеріальне підґрунтя: хвилина має свою ціну.

Відвідувач, заходячи до кафе і направляючись до столика обираєте собі будь-який будильник з тих, що є на спеціальних полицях. Всі будильники іменні – мають своє ім’я.Обраний механізм відраховує час, за який платять відвідувачі, а кава, чай, солодощі для них — задарма. Причому їх можна замовляти скільки заманеться.

Здебільшого до закладу приходять не стільки перекусити, як просто провести вільний час, а саме пограти в настільні ігри, попрацювати в Інтернеті, почитати.

«Це якщо вже комусь дуже-дуже нудно. І йому не подобається жоден твір, що знаходиться на цих полицях, то він може щось повирізати, щось поклеїти», — пояснив менеджер закладу.

Також тут можна продемонструвати свої музичні здібності.

Адміністратор кафе Євгенія Акс додала, що до них можна приходити зі своєю їжею, з солодощами, а можна замовляти їжу.

Подібні заклади існують тільки в Росії, відзначає телеканал. В Європі така ідея популярності поки що не отримала.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути