chrome firefox opera safari iexplorer

Влада тихцем вирішила підняти тарифи для киян? ФОТО

11 липня 2012 о 15:17

У той час, коли столичні мешканці пакують валізи, щоб поїхати у відпустку чи попрацювати у селі на городі, влада, схоже, вирішила тихцем підвищити тарифи на компослуги.

Про це свідчать платіжки, які містяни отримали за червень.

Згідно з ними, холодна вода подорожчала до 3,5 гривні (раніше 3,18) за кубічний метр, гаряча – до 17,41 гривні (до цього 16,24 гривні).

Також приблизно на 30 гривень подорожчало утримання будинків та опалення.

«Я коли це побачила, у мене істерика була! Ви бачили, що вони роблять. За територію на 20 гривень підняли! За що? За те, що сміття у дворі? Чи за те, що прибиральниці тижнями не видно? А вода? Знов подорожчання! Я завжди вчасно плачу, до 20-го, бо кожну копійку економлю», — мало не плакала мешканка лівого берега Людмила Анатолівна.

Платіжка за травень. Киянка каже, що заплатила до 20-го числа. Фото Української правди. Київ

«Ніхто нічого не пояснив. Він, старий, зайшов до них, питає, а вони в жеці кажуть, що нічого не знають. усім на все начхати!», — сказала жінка.Вона додала, що пенсіонер з її будинку ходив у ЖЕК, але там нічого не пояснили.

Інша столична мешканка відзначила, що, окрім підвищення тарифів, ще й борг нарахували.

«Щоб цей Попов з тої відпустки не повернувся. Тарифи тишком, поки Євро йшло підняли на все. Ще й борг нарахували, хоча ми все завжди до копійки платимо!», — обурилася Ольга.

Платіжка за червень. Чомусь нарахували тариф після 20-го числа. Фото Української правди. Київ

«А десь було в новинах про те, що тарифи на гарячу воду в Києві підняли на 2 гривні? А то щось все розказують про те, як все харашо, але при цьому якось підвищення тарифів чергове пройшло непомітно чи як?», — написала на своїй сторінці Інна, що живе на Оболоні.На те, що вода подорожчала звернули увагу і користувачі Facebook.

Платіжка Інни за травень. Фото Української правди. Київ

«У мене на холодну воду не підняли, а на гарячу підняли до 16.24, а було 14.14 гривні. Квартплата не подорожчала, тільки за газ підняли з 15.64 до 20.07 гривні», — додала Інна, відзначивши, що платить на початку місяця через інтернет.

Тарифи у платіжці за червень уже інші. Фото Української правди. Київ

Однак столична влада запевнила, що вода подорожчає всюди, але не в Києві.Як відомо, 10 лютого Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення з 1 березня в середньому на 7,8% тарифів на водопостачання та водовідведення для населення.

Коментуючи заяву «Київводоканалу» про збільшення на 6% тарифів за вказані послуги з 1 березня, перший заступник голови Київської адміністрації Олександр Мазурчак заявив, що в КМДА ще не прийнято рішення про введення для населення нових підвищених тарифів за ці послуги.

«У них вводиться з 1 березня… У нас нашого розпорядження щодо введення для населення цих тарифів нема», — заявив тоді Мазурчак.

Проте, незважаючи на обіцянки вдали, у березні тариф у платівках киян такизріс до 3,18 гривні за холодну воду.

Наприкінці червня Кабмін виділив Києву 2,5 мільярда гривень на компенсацію різниці в тарифах перед «Київенерго», «Екостандартом», «Київводоканалом» та іншими котельнями столиці.

18 березня

Інші дати
Василь Мурашко
1894 –  військовий льотчик, командир Київського авіаційного загону Повітрянoгo флоту УНР, начальник Управління Повітряного флоту УНР (1921–1922).  
Розгорнути
День працівника податкової та митної справи України
Свято встановлено указом Президента України від 11 жовтня 2013 року на заміну Дня митної служби України (25 червня) та Дня працівника державної податкової служби України (2 липня).
Розгорнути
Народився Федір Муравченко
(1929, с. Запоріжжя-Грудовате Дніпропетровська область – 2010) – головний конструктор Запорізького машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес», доктор технічних наук, академік. Герой України. Брав участь у створенні понад 50 типів і модифікацій авіадвигунів.
Розгорнути