chrome firefox opera safari iexplorer

Комісія не знайшла серйозних наслідків обвалення на ЧАЕС

26 лютого 2013 о 17:53

Обвалення конструкцій в машинному залі 4-го енергоблоку ЧАЕС не вплинуло на безпеку станції.

До такого висновку дійшли члени комісії, які розслідували причини часткового руйнування покрівлі машзалу 4-го блоку ЧАЕС, повідомили «Коментарям» у ДП «Чорнобильська АЕС».

В цілому, як зазначили на підприємстві, висновки обох комісій з оцінки події з точки зору безпеки, причин події і коригувальних заходів були приблизно однакові.

Згідно з висновками комісії, часткове обвалення сталося внаслідок сукупності декількох негативних факторів. Разом з тим, комісія дійшла до висновку, що снігове навантаження на покрівлю машзалу на момент руйнації не перевищувало значень, встановлених проектом і експлуатаційною документацією ЧАЕС.

Як повідомлялося, 12 лютого на об´єкті «Укриття» сталося часткове руйнування стінових панелей та частини легкої покрівлі машинного залу енергоблоку №4 над необслуговуваними приміщеннями. Площа руйнування склала близько 600 м2.

Французькі компанії «як запобіжний захід» евакуювали своїх співробітників з території ЧАЕС.

Причини обвалення розслідували дві комісії, створені наказами генерального директора ЧАЕС та Держатомрегулювання України.

Розділи: Довкілля

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути