chrome firefox opera safari iexplorer

Музей Павла Тичини допомагає отримати психологічну рівновагу

25 лютого 2014 о 13:33

Проект музею-квартири Павла Тичини «Затишний музей» в умовах численних стресових ситуацій, психологічного й психічного напруження громадян, численних психологічних травм, отриманих людьми внаслідок випадків нелюдської жорстокості, зумисних вбивств, кровопролиття, силових збройних протистоянь на вулицях Києва та багатьох інших міст України, саме зараз максимально намірений виконати свою методологічну функцію, спрямовану на психологічне врівноваження кожного відвідувача, яким би чином він не потрапив до музею.

Весь музейно-фаховий та педагогічний інструментарій, що використовувався та застосовувався музеєм у щоденній роботі, зараз буде максимально спрямуватися на виконання музеєм сучасно-нагальної функції осередку психологічного врівноваження населення. Широкий спектр музейних послуг в поєднанні з багатьма галузями мистецтв, які успішно реалізовувалися та використовувалися нашим музеєм і демонстрували хороші результати, максимально відкритий для усіх, хто того зараз потребує навіть на рівні підсвідомості.

Усі музейні проекти, що були створені та запропоновані в останні роки, базувалися не лише на музейній методиці, а й на фахових рекомендаціях педагогів, лікарів, психологів. Тому впровадження більшості проектів мали позитивні наслідки та достатньо широкий резонанс в суспільстві. Очевидно, це сьогодні дає нам право пропонувати тим, хто потребує психологічного врівноваження, завітати до музею та в атмосфері проекту «Затишний музей» відчути бодай на якийсь час позитивні емоції, життєствердність, радість та інші позитивні емоції.

Запрошуємо до нашого осередку усіх, хто потребує внутрішнього врівноваження, мистецької терапії, душевного відпочинку та спілкування у музейному затишку.

Усі супутні для психологічної рівноваги послуги надаються безоплатно.

Закликаємо усіх колег приєднатися до цього починання. Готові усім охочим колегам надати поради й рекомендації.

Тетяна Сосновська, керівник Музею-квартири П. Тичини у Києві (вул. Терещенківська, 5)

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути