chrome firefox opera safari iexplorer

Звичайну їжу можна замінити поживним напоєм

27 травня 2014 о 10:22

Підприємець Роб Райнхарт вважає, що на приготування їжі не повинно йти багато часу. Тому він створив поживний напій, пише Meddaily.ru з посиланням на The Daily Mail. За словами творця напою, в продукті можна знайти всі необхідні поживні речовини. Тобто це повноцінна заміна справжніх продуктів харчування.

Покупцям пропонується не готовий напій, а набір. Набір складається з порошка і олії. Потрібно змішати ці два елементи, з'єднавши з водою. Так вийде напій у 2000 калорій. В ньому вже будуть корисні жири (отримані з ріпакової олії), вуглеводи (з харчової добавки — мальтодекстрину — і вівсяного борошна) і білок (з рису). Ще сюди додані вітаміни і мінеральні речовини. Як зазначає творець напою, продукт має приємний смак. Це «рідке паливо» для організму. Однак лікарі не згодні з цим.

Ешлі Блекшо, професор Університету Королеви Марії підкреслює: в напої немає фітохімічних сполук і, здавалося б, незначних речовин. Яскравий приклад-лікопін з томатів, що знижує ризик раку простати. І таких сполук багато. Вчені тільки починають досліджувати їх. Потім, важливий і процес ферментації, що відбувається в шлунково-кишковому тракті при перетравленні твердої їжі.

Потім, доведено зв'язок травлення з настроєм людини. Шлунково-кишковий тракт — складна система, що розвивалася мільйони років. А замінники не можуть зрівнятися з цими продуктами харчування, включаючи смачні і, можливо, не дуже корисні продукти

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути