chrome firefox opera safari iexplorer

Про «Угорську автономну республіку» в Закарпатті й «українську» місцеву владу

12 вересня 2017 о 11:11

Триває істерія угорської влади, її друзів із Закарпатської ОДА та місцевих рад щодо «ущемлення» мовних прав угорської меншини.

Нагадаю, що наша команда протягом останніх років переконує владу й правоохоронців у необхідності ДОТРИМАННЯ КОНСТИТУЦІЇ та ЗАКОНІВ УКРАЇНИ в Закарпатті.

Так, спочатку місцева влада заперечувала масове отримання угорського громадянства чиновництвом та мешканцями області, а згодом очільники обласної ради заговорили про «автономію» та «громадянську війну» в Україні. А нині, керівництво ОДА, яке, нагадаю, представляє УКРАЇНСЬКУ, а не угорську владу, стало горою за угорську мову і проти української у навчальному процесі…

Для інформації: наш Фонд «Рідна країна» постійно реалізує просвітницькі проекти в області та був активним учасником будівництва храму УПЦ Київського патріархату і встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку в Берегові.

У мене запитання до Уряду і Президента: Закарпатська ОДА за вашою згодою створює «Угорську автономію» в Закарпатті?!

Микола Томенко, Громадський рух «Рідна країна»

Розділи: Політика

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути