chrome firefox opera safari iexplorer

Музейна несподіванка «Я малюю музику»

Дата події:25 квітня 2014 о 12:00
Місце події:Київський музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

З такою несподіваною пропозицією йде на зустріч своїй аудиторії Київський музей-квартира Павла Тичини. 25 квітня 2014 року о 12 годині відбудеться заняття з назвою «Я малюю музику». І кожні півтори години можна буде долучатися до такого дійства.

З настанням весни романтичнішими та чутливішими стають усі. Нам хочеться слухати вірші, чути довкола музику, дивуватися тим прекрасним перетворенням у природі, які тішань наше око щоранку, щодня, а ввечері — весняні зорі промовляють до нас особливими ірраціональними пульсуючими сигналами.

Коли ми йдемо вулицями улюбленого міста, то чуємо, що вже весело співають птахи і у кожного з нас в душі — своя мелодія. Як навчитися чути ту музику? Чи модна взагалі навчитися розуміти музику? А може цей дар дається лише вибраним? Чи це під силу кожному? Тоді як пробудити такі вміння та здібності в собі?

Цьому й навчать в музеї-квартирі Павла Тичини під час занять «Я малюю музику», які стали незвичною, але дуже приємною родзинкою.для нас і повною несподіванкою для відвідувачів.

Група — від 6-7 осіб, вартість — 25,00 грн. Бажано — попередньо записуватися за тел. 234-43-27.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути