chrome firefox opera safari iexplorer

Столичні комунальні видання хочуть об'єднати в одну газету

06 червня 2011 о 14:50

Комунальні засоби масової інформації вкрай неефективні, тому столична влада має намір об'єднати газети «Хрещатик», «Вечірній Київ» та «Українська столиця» в одну, скоротити штат та поставити нові завдання.

Про це в інтерв'ю Лігабізнесінформ заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов, відповідаючи на питання, що новій владі не вдалося зробити за час її роботи.

«Із труднощами йде процес реформування комунальних засобів масової інформації — Київрада дуже довго не розглядала наші ініціативи по реорганізації комунальних ЗМІ й зміні їх керівництва.

Робота цих медіа вкрай неефективна — мізерні тиражі при роздутих штатах, на які витрачаються величезні гроші. Вони роблять нецікавий продукт — повернення досягають 70%. Тобто випускаємо 9 тисяч екземплярів газети „Хрещатик“, а не проданими одержуємо понад 6,3 тисяч», — сказав він.

За його словами, проекти необхідних рішень по об'єднанню газет вже підготовлені, і їх скоро винесуть на розгляд Київради.

Водночас Пузанов заявив, що вважає недоцільним приватизувати ці редакції.

«Якщо виходити тільки з інтересів бюджету, то приватизація комунальних ЗМІ — ідеальний рішення. Однак міська влада зобов'язана публікувати свої нормативні документи, тому хоча б одна газета в комунальній власності бути повинна. Продаж ТРК „Київ“ я теж вважаю недоцільної, оптимальний вихід — створити муніципальне громадське телебачення, яке не може існувати на приватному каналі», — переконаний чиновник.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути