chrome firefox opera safari iexplorer

Кожен п’ятий українець оцінює своє здоров’я як погане

25 липня 2011 о 12:33

Кожен п'ятий українець (19%) оцінює своє здоров’я як погане, а дуже поганим своє здоров'я вважає 4% українців. Такі дані дослідження громадської думки, проведеного компанією Research & Branding Group у період з 16 — 26 червня 2011 року.

В результаті дослідження більшість українців (40%) оцінює свій стан здоров'я як задовільний, а більше чверті (28%) — як добре, 8% жителів країни вважає своє здоров'я відмінним. Як погане свій стан здоров'я оцінює кожен п'ятий респондент (19%), а дуже поганим своє здоров'я вважає 4% українців. Чоловіки при цьому оцінюють своє здоров'я як хороше значно частіше (46%), ніж жінки (29%). Більшість українців (69%) прагнуть до того, щоб бути в хорошій формі, а практично кожен четвертий житель країни (23%) не прагне до того, щоб бути в хорошій фізичній формі.

Незважаючи на прагнення бути в хорошій формі, в цілому дві третини українців (66%) не займаються фізкультурою і спортом. Кожен день займаються (8%), через день (5%), кілька разів на тиждень (11%) і менше рази на тиждень (9%).

Найчастіше українці практикують заняття футболом (18%), плаванням (13%), легкою атлетикою (12%), фітнесом та велоспортом (по 11%).

Чоловіки віддають футбол, легка атлетика, плавання, велоспорт і волейбол, а жінки — фітнес, спортивну гімнастику, плавання, легку атлетику і зарядку.

Кожен десятий українець висловив бажання займатися футболом (10%) і плаванням (10%). Кожен другий українець (51%) не має бажання займатися спортом.

Компанія Research & Branding Group було провела дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до здорового способу життя. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%. Дані у відсотках.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути