chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальний будинок на Театральній от-от здадуть?

01 липня 2011 о 17:20

Скандальний будинок на станції метро «Театральна» вже майже добудовано.

Про це пише «Комсомольская правда в Украине» з посиланням на місцевих мешканців.

Будівлю завісили будівельної сіткою і почали проводити оздоблювальні роботи.

Фасад уже майже готовий, на зовнішній стіні встановлено дерев'яні елементи декору.

«За два тижні, поки мене не було в Києві, будинок встигли привести майже в повну готовність. Я підозрюю, що скоро його здадуть в експлуатацію», — розповіла місцева мешканка Наталія Мусієнко.

«Не думаю, що ми встигнемо щось відвоювати», — додала жінка.

За словами Наталії, нещодавно їй прийшов лист від міської влади, який «повідомляє про заборону проведення будь-яких робіт на об'єкті».

«Судячи з усього, це чергова банальна відписка», — вважає місцева мешканка.

Тим часом, за повідомленням активістів громадського руху «Збережи старий Київ», від будівництва страждають будівлі, які знаходяться поруч: в Театрі російської драми ім. Лесі Українки, який розташований через дорогу, по стінах поповзли тріщини, а в житлових будинках на голови людям сиплеться штукатурка.

Як відомо, на початку червня роботи на будівництві над станцією метро Театральна тривали.

Чиновники КМДА постійно говорять про зупинку та демонтаж будівництва, однак на кожну таку заяву забудовник відповідає стаханівськими темпами роботи.

Голова КМДА Олександр Попов особисто кілька разів обіцяв розібратися з забудовою біля метро «Театральна». Зокрема, 7 лютого Попов обіцяв зупинити зведення висотки «у найближчі дні».

Згодом головний архітектор Києва Сергій Целовальник обіцяв демонтувати будівництво на вул. Богдана Хмельницького, 7 з 17 по 20 лютого.

Однак, на будівництві так і кипіла робота. 26 травня Попов заявив, що рішення щодо забудови в районі метро Театральна буде ухвалено в найближчі 2-3 тижні

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути