chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові презентували кубок, який отримає переможець Євро-2012. ФОТО

20 липня 2011 о 15:04

У Львові представили кубок, який отримає команда-переможець на Євро-2012. Трофей названо на честь першого генерального секретаря УЄФА Анрі Делане, який запропонував проводити чемпіонат Європи з футболу, повідомляють Українські новини.

Кубок Анрі Делане має висоту 60 см і важить 7,6 кг. Розробкою його дизайну займалася компанія Аsprey London.

Початкова модель, створена паризьким ювеліром Мішелем Шобійоном, була в експлуатації 45 років. У 2008 році, на чемпіонаті Європи, який проходив в Австрії та Швейцарії, було внесено деякі зміни. Зокрема, трофей став на 18 см вищий.

Презентація кубка відбулася в їдальні «Львівської пивоварні», в ній взяли участь близько 100 осіб, серед яких генеральний директор «Славутич» Carlsberg group Петро Чернишов, заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький та заступник мера Львова Василь Косів.

Всі охочі могли фотографуватися з кубком. Сам трофей охороняли озброєні співробітники міліції.

Фото ukranews.com

 

Фото ukranews.com

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути