chrome firefox opera safari iexplorer

Школа майбутнього на Київщині: навчання на iPad та вчителі з Британії

09 серпня 2011 о 10:02

Для дітей жителів елітної Конча-Заспи, що на Київщині, побудують школу майбутнього.

Школярі ходитимуть на заняття у формі від дизайнерів, вчити уроки на iPad, а викладати у них будуть вчителі з Англії чи Швейцарії.

Будівництво елітної школи розпочнеться вже в серпні, на території колишньої бази відпочинку «Сокіл» на 27-му км Столичного шосе.

Це знаходиться поруч з елітною дамбою, де живуть багато політиків (начальник департаменту авіації МНС Євген Червоненко, нардеп Богдан Губський, екс-прем'єр Юлія Тимошенко, прем'єр Микола Азаров, мер Леонід Черновецький), пише «Сегодня».

Один з ініціаторів проекту нардеп Григорій Смітюх, який також живе в Конча-Заспі, вважає, що тут ця школа дуже потрібна.

«Я щоранку відвожу дітей в школу в Київ, по пробках, багато часу на все йде. А навіщо? Адже можна тут побудувати нормальний комплекс, де будуть діти і жити, і вчитися», — вважає депутат.

За словами Смітюха, школа розташується на 9 га, тут будуть навчатися 1056 дітей від 3 до 17 років, причому необов'язково з Конча-Заспи. Малюки будуть в дитячому садку готуватися до школи, а для тих, хто старший, зведуть окремий корпус на 180 аудиторій. 

Кожному учневі по iPad вчителі зможуть давати домашнє завдання і перевіряти його виконання. Школярі вивчатимуть крім української та російської мов, ще англійську і або німецьку, або іспанська. Але можуть запропонувати навіть китайську.

Читати лекції хочуть запрошувати вчителів з Англії, Швейцарії чи Німеччині. А випускники отримуватимуть два атестати — український і міжнародний. З останнім вони зможуть вступити в будь-який європейський вуз.

Класи планують обладнати інтерактивними дошками (електронний пристрій, який підключають до комп'ютера), а до послуг дітей буде величезний басейн, відкрите футбольне і волейбольне поля, тенісні корти.

Для школярів дизайнери навіть розроблять форму з найкращих матеріалів з власною емблемою навчального закладу. А при бажанні всі 5 навчальних днів діти зможуть жити прямо тут, при школі. У гуртожитку плануються двомісні кімнати зі зручностями та комп'ютером.

Водночас, скільки коштуватиме навчання, на разі підраховують. Проте, відзначимо, наприклад, в Києві, в британській школі місяць навчання вартує близько 3 тис. доларів.

На будівництво школи буде потрібно 450 млн грн., Гроші дадуть інвестори і обіцяють її закінчити через два роки.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути