chrome firefox opera safari iexplorer

Тестів на знання української для отримання громадянства не буде

07 вересня 2011 о 14:11

Сьогодні, 7 вересня, Верховна Рада відмовилася прийняти законопроект, згідно з яким для отримання громадянства України необхідно скласти тести на знання Конституції та української мови.

Законопроект, автором якого виступили депутати Андрій Парубій та Лілія Григорович, підтримали всього 129 депутатів.

Проект Закону передбачає створення умов для набуття громадянства України іноземцями та особами без громадянства шляхом проведення письмового та усного тестування зі знання Конституції України, Закону Про громадянство України, Закону Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства та володінню державною мовою.

Депутати зазначають, що внесли законопроект через поширення в Україні нелегальної міграції. Зокрема, за даними органів внутрішніх справ, близько третини іноземців, які приїжджають в Україну з метою навчання, не з'являються у ВНЗ.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути