chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці брати Капранови презентували нову книгу

05 жовтня 2011 о 10:02

Українські письменники брати Капранови презентували у столиці свою нову книжку «Щоденник моєї секретарки».

Як кажуть самі автори, це роман про Україну та українців. Перед його написанням брати проаналізували 2004 рік. Саме він, на їхню думку, є одним із найцікавіших періодів в історії сучасної України. Віталій та Дмитро писали роман два роки. Він вийшов тиражем 3 тисячі екземплярів. Капранови вже підписали контракт на друк другого накладу. Надихнула ж на написання роману письменників їхня власна секретарка. Вона робила особисті записи у службових журналах.

Дмитро та Віталій Капранови, письменники: «Ця секретарка працювала у нас в офісі, але вже давно не працює. Але її звільнення не пов'язане з романом. Ми для аналізу вибрали найбільш кризовий період в житті України — 2004 рік. Коли все так загострилося, що залишалося тільки прорвати і от у житті нашого героя теж загострилося. Окремо від країни. Кожен з нас же живе окремо із країною і разом із країною».


27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути