chrome firefox opera safari iexplorer

Коли держава збирається відзначати ювілей Вінграновського?

08 листопада 2011 о 10:25

Учора, на сайті «Урядового порталу» з’явилося повідомлення про те, що держава збирається відзначати 75-річчя від дня народження Миколи Вінграновського. За інформацією, поданою прес-службою, «Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 75-річчя від дня народження М.С. Вінграновського» 2 листопада 2011 року.

Розпорядженням передбачено утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 75-річчя від дня народження Миколи Степановича Вінграновського, українського письменника — «шестидесятника», режисера, сценариста. Очолить Оргкомітет Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Організаційному комітетові доручено розробити і затвердити план заходів з підготовки та відзначення 75-річчя від дня народження М. С. Вінграновського».

Звичайно, це дуже добре, що держава згадала про ювілей такого відомого діяча, але дивним залишається те, коли вона це зробила.

Як відомо, два дні тому вже минула пам’ятна дата 75-річчя поета, до якої небайдужі ентузіасти підготували ряд заходів.

Сумнівним виглядає й той факт, що Оргкомітету, який мав бути створений в рамках відзначення ювілею й досі немає.

Виникає питання, як і коли чиновники збираються відсвяткувати день народження Миколи Вінграновського, якщо воно вже минуло два дні тому й органів, які б мали керувати підготовкою до нього також немає.

Можливо, владі доречніше було б вже готуватися до 76-ї річниці Вінграновського? Тоді, напевне, вона б точно не запізнилася зі своїми розпорядженнями…

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути