chrome firefox opera safari iexplorer

Під Кабінетом міністрів протестують студенти

24 січня 2012 о 14:46

Біля стін клубу Кабінету міністрів України протестують десятеро студентів з плакатами: "Прем'єр спілкується тільки з «потрібними студентами», «Бутафорська зустріч замість діалогу», «Ми теж студенти, пустіть нас до Азарова».

Студенти заявили, що народний депутат, глава комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький обіцяв їм, що вони будуть присутні на зустрічі.

«Але нас немає в списках. Він нас обдурив», – зазначив один з учасників акції. За словами студентів, вони також хочуть внести свої зауваження та пропозиції до проекту закону про вищу освіту.

Свої вимоги пропустити їх студенти вигукують у мегафон.

Співробітники міліції вимагають від студентів згорнути плакати і припинити акцію, мотивуючи це тим, що на проведення акції у них немає дозволу.

Студенти, у свою чергу, вимагають від співробітників міліції показати свої посвідчення, чого ті не роблять. Відповідно, студенти не реагують на вимогу «невідомих людей у формі».

Луцький, у свою чергу, заявив, що нікому нічого не обіцяв.

«Тих студентів, які прийшли під стіни Ради, коли йшла погоджувальна рада, я запросив на комітет і вже бачив їх сьогодні тут серед запрошених. За всіх інших студентів, я, на жаль, не можу відповідати. Не я проводжу цю зустріч, її проводить уряд. Потрібно було брати участь і подавати заявки вчасно, щоб взяти участь», – сказав він.

Нагадаємо, 10 січня студенти протестували біля Верховної Ради про законопроекту «Про вищу освіту».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути