chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці можна відвідати театр льодових мініатюр

03 січня 2012 о 11:45

Снігова королева" вже в Києві. Театр льодових мініатюр до столиці привіз московський фігурист і постановник Ігор Бобрин. Казка про Кая та Герду зібрала в Палаці Спорту аншлаг.

За годину до вистави під Палацом Спорту столичний оркестр  розігріває глядачів - перш ніж запустити їх до царства Снігової королеви.

Тим часом, за кулісами головна героїня готує свій холодний образ. В морозні кольори малює очі і вбирається у крижаний костюм. Вже другий рік українка Вікторія Кушнір виконує роль Снігової королеви в московській трупі.

-Вікторія Кушнір, виконавиця ролі Снігової королеви: "В жизни я более мягкий человек, а в «Снежной королеве» приходится делать более жесткие движения, злой быть".

А публіка в залі вже зачекалася казкових героїв. Ще до вистави - уявляють їхні образи. Герду, наприклад, сподіваються побачити такою:

Глядачі: "Юбочка, блузочка".

Глядачі: "В пурпурном платье с накидкой белой".

Глядачі: "Мне кажется — красное платье или коричневое, а у Кая — зеленый костюм".

Недовго радіють Кай і Герда. Закоханих розлучає небажана крижана гостя. Відважна Герда вирушає шукати друга. А далі постановник відступає від книжкового сюжету, трохи його скоротивши. На шляху дівчинки постає лише банда і клоун, його зіграв керівник театру Ігор Бобрин. А в ролі розбійників — світові чемпіони Андрій Букін та Наталія Бестем'янова.

Працівник театру: "Бестемьянова — это разбойница, вот она когда на чемпионатах мира танцевала парные танцы с Букиным, то всегда поражала своим темпераментом - очень яркая, очень эмоциональная, и она тут не зря играет разбойницу".

Ігор Бобрин, керівник теару на льоду: "Они играют в детство. Иногда нам следует забыть про нашу взрослость".

25 артистів московського театру за годину розказали зимову казку. Не обійшлося й без падінь. Стрибок зірвав заворожений сніговою королевою Кай, а потім на льоду не втрималась і Герда. Артисти кажуть - у Києві надто слизька крига.

Артист: "Лід трошки переморожений".

Ще тиждень московський театр гостюватиме в Україні. Окрім «Снігової королеви», відкатають «Лебедине озеро» та «Попелюшку».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути