chrome firefox opera safari iexplorer

Бориспіль відмовився назвати чиновників з особистими літаками

03 лютого 2012 о 13:53

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко отримав відповідь від ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на своє звернення стосовно оприлюднення інформації про високопосадовців, які володіють приватним авіатранспортом.

Нагадаємо,  реагуючи на заяву народного депутата від Партії регіонів про те, що у міжнародному аеропорту «Бориспіль» не вистачає місць для приватних літаків народних депутатів, Микола Томенко звернувся до керівництва Міжнародного аеропорту «Бориспіль» з проханням оприлюднити інформацію  про високопосадовців, які володіють приватними авіатранспортом та скільки коштів до бюджету за обслуговування цього приватного транспорту отримує Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та інші аеропорти України.

Натомість у відповіді, наданій керівництвом Міжнародного аеропорту «Бориспіль», зазначається, що в ДП МА «Бориспіль» дійсно періодично, особливо під час підвищення інтенсивності польотів та в години пікових навантажень, виникає брак місць стоянок для наземного обслуговування повітряних суден, в тому числі і для рейсів бізнес авіації, які також потребують окремого буксирувального обладнання.

Водночас, інформація про власників повітряних суден не надається. Так, у відповіді сказано, що в аеропорту відсутня інформація щодо приватної власності літальних апаратів у високопосадовці України, оскільки в запитах на виконання авіарейсів та в свідоцтвах експлуатантів повітряних суден бізнес авіації, власниками зазначаються українські або закордонні авіакомпанії, оплата за надане в аеропорту наземне обслуговування здійснюється безпосередньо цими авіакомпаніями або компаніями-платниками, на підставі укладених угод з аеропортом «Бориспіль». Натомість, додається у листі, високопосадовці здійснюють польоти в якості пасажирів, що обслуговуються через ДП «Зал офіційних делегацій», а не як власники повітряних суден.

Микола Томенко сказав, що не задоволений відповіддю і буде готувати повторний запит до Уряду з цього приводу.

Прес-служба Миколи Томенка

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути