chrome firefox opera safari iexplorer

В Буковелі пройде Перший фестиваль снігових скульптур

03 лютого 2012 о 15:29

10-12 лютого 2012 року в ТК «Буковель» пройде Перший всеукраїнський фестиваль снігових скульптур «Казкова країна «Буковель», повідомляє сайт курорту.

На фестивальній площі проходитимуть різні концерти, головними декораціями до яких стануть скульптури зі снігу.

Під час фестивалю компетентне журі визначить трьох найкращих снігових композиції, а також вручить спеціальні призи та відзнаки.

Під час визначення переможців конкурсу судді враховуватимуть перше враження від композиції, технічні навички, складність та дизайн, а також творчий підхід скульптора до втілення ідеї і мистецьку цінність.

До участі у конкурсі запрошуються професійні команди (архітектори, дизайнери, художники, скульптори), чисельністю не більше 3-х осіб. Обов'язковою умовою конкурсу є використання підсвічування скульптури.

Для створення снігової скульптури учасники мають користуватися дерев'яними та металевими лопатами, кельмою, пилами, ножівками, драбинами, відрами для води. Застосування дерева, металу, фарби і яких-небудь інших матеріалів не допускається.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись тут.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути