chrome firefox opera safari iexplorer

Киянок визнали найкрасивішими у світі

02 березня 2012 о 11:24

Міжнародний туристичний журнал Travelers Digest визнав Київ містом, де проживають найгарніші жінки у світі.

Рейтинг Топ-10 міст з «найгарячішими дівчатами» був складений на основі відгуків сотень туристів, які подорожують по планеті. «Звичайно, це шовіністично, але тим цікавіше», — зазначає видання.

На першому місці в рейтингу виявилися мешканки української столиці. До речі, їх «конкурентки» з Москви — на шостому.

«Київ, без сумніву, є містом, де живуть найкрасивіші жінки у світі. Візит до Києва викликає трем, і важко повірити, що такі красуні взагалі існують. Крім того, вони не такі затюканий, як їхні російські колеги», — характеризує дайджест киянок.

Туристам нагадують про київський Гідропарк на Дніпрі, який влітку стає «гарячою точкою», де приймають сонячні ванни українські красуні.

"Ті, хто вважає, що красиві жінки нецікаві і банальні, зможуть спростувати цю теорію. Жінки в країні добре освічені і завжди готові підтримати розмову з літератури чи філософії ", — пише Travelers Digest.

Пропонуємо повний перелік десяти міст з найкрасивішими жінками світу за версією туристів:
1. Київ, Україна
2. Стокгольм, Швеція
3. Нью-Йорк, США
4. Буенос-Айрес, Аргентина
5. Варна, Болгарія
6. Москва, Росія
7. Тель-Авів, Ізраїль
8. Амстердам, Нідерланди
9. Сеул, Південна Корея
10. Монреаль, Канада

Трохи раніше були визначені міста з найкрасивішими чоловіками. Тут вже «пальма першості» дісталася таки Стокгольму. Роком раніше вона також належала шведській столиці.

«Шведи часто стереотипно вважаються холодними, емоційними одинаками і їх невиправдано плутають зі швейцарськими хлопцями», — кажуть дослідники Travelers Digest.

На їхню думку, такий опис підходить хіба що для шведів часів середньовіччя. Вони відзначають, що чоловіки з цієї країни стали популярні десь з часів зірки тенісу Бйорна Борга на початку 1970-х років.

Іншими містами, включеними до рейтингу, стали Лісабон, Буенос-Айрес та Сідней. Чоловіки Мадрида, Берліна, Мілана і Тель-Авіва замикають першу десятку

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути