chrome firefox opera safari iexplorer

У Лаврі відкривається виставка писанок

24 квітня 2012 о 12:19

26 — 27 квітня у Києво-Печерській Лаврі пройдуть збори духовенства Української Православної Церкви, яке опікується засудженими до позбавлення волі, під час заходу планується відкриття Всеукраїнської виставки робіт з художньо-прикладної творчості засуджених до позбавлення волі "Великодня писанка" в лекторії Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Про це УНН повідомили в прес-службі ДПтСУ.

«Завданням цього форуму тюремного духовенства є обговорення організаційних аспектів надання духовно-пастирської, моральної і благодійної допомоги особам, які перебувають в місцях позбавлення волі, обмін досвідом, напрацювання варіантів взаємодії державних, громадських і релігійних організацій.

На зборах буде представлений досвід надання духовної опіки різним категоріям засуджених, обговорені питання взаємодії з представниками Державної пенітенціарної служби України задля плідного використання прийнятних сучасних досягнень співпраці Церкви і пенітенціарних установ», — йдеться в повідомленні.

Організаторами виставки є Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи спільно з Державною пенітенціарною службою України та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути