chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві розіграли міжнародний футбольний кубок серед дівчат

22 червня 2012 о 10:00

Із зачісками та макіяжем — на футбольне поле. У столиці розіграли міжнародний кубок серед дівчат. Українські футболістки змагалися з німецькими спортсменками, які й організували турнір.

Емоційно і завзято за сорокаградусної спеки дівчата носяться з м'ячем. Міні-команди на міні-полі. Дівчача гра дівчачим м'ячем — гламурного рожевого кольору.

Тайми по сім хвилин, на голи часу мало. Стрибають, падають, і навіть нещодавнє футбольше звершення Андрія Шевченка повторити намагаються, утім забити м'яч головою не так просто.

Виборюють інтернаціональний кубок 8 команд. Більшість — українських. Лише одна збірна з Німеччини, яка й організувала змагання. Спортсменки-любителі з-за кордону їздять Європою і збирають дівчачі команди. Хочуть зламати стереотип, що футбол — гра чоловіча. Українки з німкенями солідарні.

Справжня чоловіча група підтримки приїхала з одеською командою. Вони — ЗА дівчачий футбол.

Обіграти українських спортсменок німецьким футболісткам так і не вдалося. Вони визнали — у їхній країні в футбол краще грають чоловіки.

Заради футболу дівчата обрізають коси, набивають синців і пітніють у командних костюмах. Утім, кажуть, їхній футбольний талант в Україні не перспективний.

Після гри футболками дівчата не міняються. У них інша традіція.

Джерело: 5 канал
Розділи: Спорт в Україні

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути