chrome firefox opera safari iexplorer

Президент вирішив обговорити ситуацію у Раді. Опозиція до нього не піде (оновлено)

04 липня 2012 о 11:03

Президент Віктор Янукович запросив керівництво парламенту та депутатських фракцій для обговорення ситуації, що склалась у Верховній Раді.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-секретаря Янкуовича Дарку Чепак.

«Президент запросив керівництво парламенту та фракцій на 11:30», — сказала вона.

«У зв'язку з цим прес-конференцію президента перенесено на пізніший термін. Про час і дату буде повідомлено додатково», — сказала Чепак.

На ранковому засіданні в середу у відставку подали заступник голови Верховної Ради Микола Томенко та голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Опозиційні фракції і заступник голови ВР Микола Томенко не підуть на сьогоднішню зустріч з Президентом Віктором Януковичем.

Опозиціонери говоритимуть лише особисто з Януковичем. Про це М.Томенко заявив кореспонденту УНІАН.

Віце-спікер зауважив, що опозиція продовжує стояти на тій позиції, що і раніше.

«Опозиція буде готова вести діалог особисто з Президентом, а не з підлеглими Президента», — сказав М.Томенко.

При цьому він наголосив, що такий діалог має відбуватися у форматі круглого столу з прямою телетрансляцією, тому сьогодні на анонсовану зустріч опозиціонери не підуть.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути