chrome firefox opera safari iexplorer

Євген Сверстюк презентує у Черкасах свою нову книгу

03 серпня 2012 о 14:05

Видатний філософ, публіцист, літературознавець Євген Сверстюк виступить 4 серпня у Черкасах.

Вітаючи Шевченків край, під час відкриття фестивалів, присвячених творчості Великого Кобзаря, у парку 50-річчя на сцені літнього театру він презентує свою нову книгу «Шевченко поза часом», повідомляє прес-служба Черкаської мерії.

У відвідувачів буде змога придбати останні 45 примірників цього видання та отримати автограф автора.

Нагадаємо, 4 серпня у Черкаському парку 50-річчя відбудеться відкриття фестивалю «Живий камінь» та Вечір поезії та сучасної музики за участю Микити Джигурди та гурту САД.

Початок о 20.30. Вхід вільний.

Довідка

Євген Сверстюк (нар. 1928 року) — доктор філософії, головний редактор газети “Наша віра”, президент Українського пен-клубу. Автор одного з найважливіших текстів українського самвидаву — “З приводу процесу над Погружальським”.

Політв’язень радянського режиму.

У 280-сторінковій книзі “Шевченко понад часом” – шевченкознавчі праці, написані Євгеном Сверстюком за більш ніж півстоліття.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути