chrome firefox opera safari iexplorer

Національний симфонічний оркестр України виконає хіти Цоя

19 грудня 2012 о 09:02

22 грудня у Палаці Україна в Києві Національний симфонічний оркестр України виконає хіти Віктора Цоя.

Концерт, що отримав назву Симфонічне кіно. В.Цой -50, приурочений до 50-річчя загиблого музиканта.

Диригувати оркестром буде італійський диригент Фабіо Мастранджело. Соло на гітарі — Юрій Каспарян, колишній учасник гурту Кіно.

Вперше оркестрові версії легендарних пісень були написані Ігорем Вдовіним у 2010 році для фестивалю 20 років без КІНО. Композиції мали успіх у публіки, тому було вирішено підготувати сольну програму, додавши знакову для всіх меломанів гітару Юрія Каспаряна. Так і народилося Симфонічне КІНО. Як зазначають організатори, в історії російського року цей проект не має аналогів.

Програма була остаточно закінчена до ювілею Віктора Цоя, продюсером проекту виступив син музиканта — Олександр Вікторович Цой. Диригентом був обраний знаменитий італійський маестро Фабіо Мастранджело, що працює із найкращими оркестрами світу.

21 червня 2012, у 50-ий день народження Віктора Цоя, Симфонічне КІНО було представлено в Санкт-Петербурзькому Великому Концертному Залі Октябрьский.

22 грудня концерт пройде в Палаці Україна в Києві. Початок заходу о 19:00. Вартість квитків: Ціна: 120 — 1200 грн.

Нагадаємо, що 21 червня 2012 відзначалося 50-річчя з дня народження легендарного рок-співака і лідера гурту Кіно Віктора Цоя.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути