chrome firefox opera safari iexplorer

НБУ з 1 січня відновлює паспортизацію при купівлі й продажу валют

11 грудня 2012 о 14:49

Із 1 січня 2013 року набуде чинності законодавча норма: відповідно до закону, паспорт необхідно буде пред'являти як при купівлі, так і при продажу валюти.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив директор Департаменту з управління валютним резервом і здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України Олександр Дубихвіст у ході третьої міжнародної конференції Cbonds.

«З нового року, якщо нічого не зміниться, у нас буде дві сторони – й на купівлю, й на продаж», – зазначив він.

О.Дубихвіст також висловив надію, що обов'язкова паспортизація й при купівлі й при продажі валюти дозволить знизити попит на неї з боку населення.

«Ми сподіваємося, що це зробить ще менш привабливим для населення інвестування в іноземну валюту», — зазначив він. Представник НБУ також додав, що паспортизація, що вже відбулася, при купівлі валюти дозволила дуже різко зменшити попит на неї з боку населення.

«Добре, погано, але це мало результат», — зазначив О.Дубихвіст.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути