chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах мітингували за і проти перейменування вулиці на Чорновола

11 грудня 2012 о 13:49

У Черкасах депутати міської ради не проголосували за перейменування вулиці Енгельса на вулицю Чорновола. З першого разу «за» це рішення проголосували 29 депутатів, проти – 3, утрималися – 14.

Після переголосування у поіменному режимі результат не змінився. Більшість депутатів, які утрималися – з Партії регіонів.

Перед початком сесії міської ради прихильники двох політичних сил – «Народний рух України» та «Комуністичної партії України» – виступили «за» та «проти» перейменування вулиці Енгельса на вулицю Чорновола під стінами Черкаського міськвиконкому.

Завідувач відділом обласного комітету Комуністичної партії Юрій Данилов переконаний, що місцеві олігархи хочуть забрати у народу «те святе, що є».

«Хто такий Чорновіл? Образно кажучи, недоучка. Йому усе дуже не подобалося, і він вирішив піти у дисиденти. Енгельс і Чорновіл – абсолютно не порівняні величини», – впевнений Юрій Данилов.

Натомість керівник Народного руху України в Черкаській області Ігор Волошин здивований таким перебігом голосування.

«У мене шок, я все ж сподівався, що здоровий глузд переможе. Сподіваюся, що на наступній сесії це питання знову винесуть на голосування», – каже Ігор Волошин.

 

Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути