chrome firefox opera safari iexplorer

Законослухняним громадянам можна ходити без паспорту, — МВС

07 грудня 2012 о 11:12

У МВС запевняють, що законослухняні громадяни можуть не носити з собою паспорт.

Про це наголосив начальник ГСУ МВС України Василь Фаринник під час відеоконференції в Комунікативному центрі Кабміну, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу МВС.

«З набуттям чинності нового КПК міліція України продовжить чітко дотримуватися вимог законодавства, які регламентують процесуальне затримання громадян. Підстави процесуального затримання громадян за вчинення протиправного діяння без ухвали слідчого судді передбачені статтею 208 Кримінального процесуального кодексу», — зазначив Фаринник.

За його словами, таке затримання можливе лише у випадку, якщо цю особу застали під час вчинення злочину або замаху на його вчинення, а також тоді, коли безпосередньо після вчинення злочину очевидець, в тому числі потерпілий, або сукупність очевидних ознак на тілі, одязі чи місці події вказують на те, що саме ця особа щойно вчинила злочин.

«Законослухняним громадянам боятися нічого. Не треба ніякого паспорта мати тому, хто не скоює якихось дій, які є порушенням закону», – наголосив керівник слідчого підрозділу МВС.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути