chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні на Співочому полі стартує виставка льодово-квіткових скульптур

02 січня 2013 о 08:49

У Києві, на Співочому полі, з 2 до 27 січня працюватиме «Виставка квітів Снігової Королеви», на якій будуть представлені льодово-квіткові скульптури.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, організатором виставки виступає комунальне об’єднання «Київзеленбуд». Скульптури з льоду всередині з квітами демонструватимуться щодня з 9.00 до 21.00.

Вартість квитка – 25 грн, а для дітей до 7 років та пенсіонерів – вхід безкоштовний. На проведеній презентації експозицій було представлено десять фігур – по одній від дизайнера з кожного району Києва.

Для створення композицій було використано до 1000 різноманітних квітів, в основному – це троянди, цикламени, гвоздики та орхідеї.

Для нарощування прозорого льоду дизайнери використовували спеціальну технологію: макети квітів встановлюються до кріоблоків, після чого впродовж семи днів поетапно та повільно заливають дистильованою водою. Останній штрих експонату – за скульптором, який надає форму льодовій картині.

Під час роботи виставки відвідувачам представлять також розважальну програму. Крім того, на Співочому полі діти зможуть розважитись на атракціонах та помилуватися 18-метровою Новорічною ялинкою.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути