chrome firefox opera safari iexplorer

Вакцини проти гепатиту В сина Богатирьової заборонили

23 січня 2013 о 14:50
Державна служба лікарських засобів тимчасово заборонила реалізацію вакцини проти гепатиту В виробництва фірми «Фармстандарт-Біолік», що належить сину міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової.

Про це йдеться у розпорядженні Держслужби лікарських засобів ще від 12 грудня 2012 року, яке «Українській правді» надали в прес-службі депутата від «Батьківщини» Андрія Сенченка.

Держслужба з лікарських засобів тимчасово заборонила «реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування всіх серій» вакцини на підставі результатів перевірки ліцензійних умов виробництва ліків фірмою «Фармстандарт-Біолік».

Як відомо, раніше Генпрокуратура ухвалила постанову про проведення перевірки щодо дотримання законодавства Мінздоров’я при закупівлі вакцин виробництва «Фармстандарт-Біолік».

Сенченко, який направив відповідний запит до Генпрокуратури, заявляв, що підприємство сина Богатирьової «Фармстандарт-Біолік» виробляє смертельно небезпечні вакцини проти гепатиту В, які МОЗ закуповує у рамках державної програми.

Він також стверджує, що в Україні після щеплення від сина Богатирьової померло 11 дітей.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути