chrome firefox opera safari iexplorer

Wikipedia запускає туристичний проект

13 січня 2013 о 10:45

Некомерційна організація Wikimedia Foundation, яка курирує роботу електронної енциклопедії Wikipedia, готується до офіційного запуску туристичного ресурсу Wikivoyage, наміченому на 15 січня.

Проект призначений для мандрівників, які зможуть знайти на ньому всю необхідну інформацію про країни, міста, визначні пам'ятки, готелі та ресторани, а також поділитися своїми враженнями з іншими користувачами, повідомляє BFM.

Чорнова версія сайту була запущена ще у вересні, однак офіційний запуск відбудеться в середині січня, підтвердив засновник Wikipedia Джиммі Уельс. Він повідомив, що сайт буде некомерційним і на ньому не буде розміщуватися реклама, як і у випадку інших проектів Wikimedia Foundation.

«Wikivoyage — проект, метою якого є створення вільного, актуального і достовірного всесвітнього путівника», — сказано в описі ресурсу.

Раніше повідомлялося, що кількість добровольців, які пишуть статті для Wikipedia англійською мовою, неухильно зменшується. Якщо у 2007 році таких людей налічувалося 56 тис., то у 2012 році — 35. тис.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути