chrome firefox opera safari iexplorer

Спільну історію України та Росії надрукували за 300 тис. грн

15 лютого 2013 о 13:14

Методичний посібник з історії для вчителів «Україна і Росія на перехрестях історії», розроблений українськими й російськими істориками, вийшов накладом 40 000 примірників, пише Український тиждень. 

Його надрукували у «Видавничому домі «Освіта». Книга вийшла у грудні, але не у форматі одного посібника, як це зробили росіяни, а у форматі розбитих на чотири частини брошур.

Згідно з інформацією на Порталі державних закупівель, брошур надрукували по 10 000 з кожної теми. Тобто загалом – 40 000 примірників.

Вартість видання – 299 250 гривень.

За кожну брошуру Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, що займається друком підручників для шкіл, заплатив по 7,48 гривень.

Нагадаємо, підручник складається з чотирьох модулів.

Про спірні моменти автори вирішили взагалі не згадувати. У книзі повністю опущений період з 1600 по 1946 рік, нічого не розповідається про діяльність Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, існування України у складі Російської імперії, громадянській війні, голодомор, Велику Вітчизняну війну і ОУН-УПА.

Рішення про створення робочої групи з розробки спільного методичного посібника для вчителів історії України та Росії ухвалили в жовтні 2010 року.

Розділи: Новини освіти

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути