chrome firefox opera safari iexplorer

Табачник порівняв Могилянську академію з російською телеведучою

25 лютого 2013 о 16:17

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник порівняв Національний університет Києво-Могилянська академія з російською телеведучою і світською левицею Ксенією Собчак.

Це порівняння міністр зробив, коментую ситуацію з програним Могилянкою позовом до Мінмолодьспорту. «Це свого роду хобі. Є така сумно відома російська світська левиця, яка ні співати, ні танцювати, ані грати на сцені не вміє, але разом з тим скандалить на світських тусовках, привертаючи до себе сумнівний рівень уваги. Вона з відомої родини, батько її колись очолював велике місто. Якась Даша», — сказав міністр.

Він зазначив, що у вищій освіті України є теж «світська левиця» — Києво-Могилянська академія, яка з нудьгою і регулярністю проти чотирьох поспіль міністрів освіти і завжди з одним і тим же результатом".

На уточнююче запитання журналістів, чому російську світську левицю Ксенію Собчак міністр назвав Дашею, Табачник відповів: «Яка різниця, левиць багато, не в левиці справа».

Нагадаємо, 4 січня Національний університет Києво-Могилянська академія подав позов в Окружний адміністративний суд Києва на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту у справі про заборону перехресного вступу у магістратуру.

Однак, на початку лютого, згідно з рішенням Окружного адміністративного суду Києва Національний університет Києво-Могилянська академія програв суд проти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути