chrome firefox opera safari iexplorer

До кінця року у всіх київських школах з'явиться інтернет

13 березня 2013 о 11:10

До початку нового навчального року всі столичні школи підключать до інтернету. Гроші на це виділили з міського бюджету.

«До 1 вересня ми плануємо охопити до 100% всіх шкіл. Десь ми прокладаємо оптоволокно, десь встановлюємо технологію Wi-Fi. У школах, де є інтернет, ми проведемо модернізацію для того, щоб він був більш швидкісними», — заявив голова КМДА Олександр Попов, пише газета «Сегодня».

У той же час у Київраді скептично оцінюють плани влади. «Щоб обладнати міські школи якісним інтернетом, потрібні величезні інвестиційні вкладення, а таких грошей у держбюджеті немає. При цьому потрібно враховувати, що „шкільний інтернет“ вузькоцільовий, і не кожен провайдер захоче цим займатися (необхідно закрити доступ дітям на багато сайтів, наприклад, для дорослих. — ред.). Тобто, щоб обіцянки міськвлади до першого вересня стали реальністю, має трапитися диво», — заявив депутат Київради, секретар комісії з питань освіти і науки Олексій Давиденко.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути