chrome firefox opera safari iexplorer

Life:) відмовили у продовженні ліцензії

13 березня 2013 о 09:45

Нацкомісія з питань регулювання зв'язку відмовила компанії «Астеліт» (бренд life)) — третьому за величиною операторові стільникового зв'язку в країні — у продовженні ліцензії на надання послуг міжнародного і міжміського зв'язку.

Про це повідомили в нацкомісії, пише «Коммерсантъ-Украина».

"Замість цього операторові запропонували отримати два нові дозволи вартістю понад 11 млн грн. — це втричі дорожче, ніж у разі продовження існуючого дозволу. У компанії не виключають варіанту вирішення питання в суді — раніше це вже вдавалося «Укртелекому» і «Vega», — зазначається в статті «Дзвінкам дали відбій».

«Астеліт» добивався від нацкомісії подовження існуючої ліцензії, термін дії якої закінчується в червні. Така можливість передбачена законом «Про телекомунікації», прийнятим у 2004 році.

Проте регулятор нагадав, що ця норма поширюється тільки на ліцензії, видані після 2004 року («Астеліт» отримав ліцензію в 2003 році), і запропонував компанії отримати два нові дозволи вартістю 8,99 млн грн. (на міжнародний зв'язок) і 2,04 млн грн. (міжміський зв'язок на 6 регіонів).

В «Астеліті» наразі остаточно не вирішили, чи оспорюватимуть рішення нацкомісії в суді, але такий варіант розвитку подій не виключається, зазначає один із топ-менеджерів оператора.

«Ми доки не отримали офіційної відповіді НКРЗІ (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, — ред.). Остаточне рішення приймемо після ознайомлення з ним», — заявили «Ъ» у прес-службі компанії.

Схожі конфлікти були і у інших операторів. У 2010 році НКРЗІ відмовляла в продовження ліцензії ПАТ «Укртелеком», а в 2011-му — групі Vega. В обох випадках компанії вигравали розгляди і домагалися переоформлення ліцензій. З аналогічною ситуацією стикався і мобільний оператор «Київстар», якому довелося отримати нові ліцензії.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути